HAKKIMDA

TB Sanat & Tasarım adresi 'Tolga Baktimur' tarafından Kişisel ilk resim sergisi ile 2014 yılında kurulmuştur. O yıldan beri bu isim altında markalaşmayı hedefliyorum. Bu yol üzerinde gezici geçici sergiler açarak hem dolaşıyor hem yeni insanlar ediniyorum. Yeni hedeflerimden birisi internet üzerinden ürünlerin satışları ve yapmış olduğu tasarımlarını yeni insanlara sunmak. Bu konuda da çalışmalarıma devam ediyorum.

vİzyonum

Daha fazla insana hitap etmek , insanlar arasındaki farkındalığı sanat ile ortaya çıkartıp kişilerin renkli dünyalarını galerilerde ve sanatta bulmalarını sağlamak adına çalışmalar yapıyorum. Her insanın içinde bir sanatçı yapı olduğuna inanarak herkese hitap etmeye çalışırken kendi tarzımıda konuşturmaya özen gösteriyorum. Hedeflerimden biri birçok yerde yeni insanlar ile tanışmak onlardan aldığım elektrik ve renkleri yeni resimlere yansıtmak.

mİsyonum

TB Sanat & Tasarım adresi Tolga Baktimur'un bir marka ismidir. Kendi ismim ile kişisel marka olarak bu isim ile markalaşma yönetime girdim. Bu adreste kendim gibi sanatçı kişilere İnternet alışverişleri ve Sanal Sanat Gelerilerimde yer vermekte , hem kendi tanıtımımı hemde diğer kullanıcıların tanıtımlarını yaparak birlikte yeni insanlar tanımayı hedeflemekteyim.